Masuria Warsaw Family

DOMEK NA WYNAJEM
MASURIA WARSAW FAMILY

Informacje

Masuria Warsaw Family to idealne miejsce na rodzinny wypoczynek w otoczeniu natury. Domek położony jest w lesie, bardzo blisko rzeki i jeziora. A od Warszawy dzieli nas przysłowiowy rzut beretem. To miejsce jest całe do Waszej dyspozycji, bez potrzeby dzielenia wspólnej przestrzeni z innymi. Działka jest duża ok. 1000 metrów kwadratowych i porośnięta ok. 40 letnimi sosnami. Cały teren jest szczelnie ogrodzony kutymi przęsłami z podmurówką. Na działce stoi altana grillowa wraz z przenośnym stołem i 4 krzesłami. Kiedy będziecie korzystać z hamaka i dwóch leżaków najmłodsi mogą pobawić się w domku dla dzieci. Niewielki częściowo zadaszony taras będzie doskonałym miejscem na wysłuchanie ptasiego koncertu i wypicie porannej kawy. Domek śmiało pomieści 6 osób i 2 małych dzieci ( dwuosobowe łóżko, rozkładana dwuosobowa kanapa i dwa pojedyncze łóżka, stacjonarne łóżeczko dla dzieci i turystyczne na życzenie).

OPINIE NASZYCH GOŚCI

KUCHNIA I JADALNIA

Do Waszej dyspozycji jest wiele przydatnych sprzętów, które ułatwią zrobienie ulubionego dania. Jeśli macie ochotę, jedzenie można też zamówić w dostawie w jednej z pobliskich restauracji.

ŁAZIENKA

Nie za duża, ale ma wszystko co powinna: umywalka, toaleta i wanna. Znajdziecie również: ręczniki, suszarkę, kosmetyki, papier toaletowy.

Sypialnia na dole z widokiem na leśny ogród

Sypialnia na górze

Taras

Niewielki, częściowo zadaszony, ale pozwala na komfortowe wysłuchanie ptasiego koncertu. Można skorzystać z dwóch leżaków i stoliczka kawowego.

Ogród

Ogrodzona leśna działka, dwa stanowiska grillowe i rozkładany stół dla 4 osób i Wy to przepis na udany weekend.

Galeria zdjęć

Dla natury

Naszych Gości prosimy o segregację śmieci. Na działce są oddzielne kosze i kompostownik na bio odpady.
Mamy też dla Was kilka ciekawostek przyrodniczych. Drzewa, na naszej 1000-metrowej działce rocznie produkują ok. 25 ton tlenu, pochłaniają 0,5 tony dwutlenku węgla i ochładzają atmosferę niczym 500 pracujących non-stop klimatyzatorów. Ponadto w leśnym powietrzu jest nawet 70 razy mniej zarazków niż w powietrzu miejskim.

Dla dzieci

W domu znajduje się specjalnie przygotowany kącik dla najmłodszych, a w nim stacjonarne łóżeczko z wygodnym materacem, miejsce do zabaw i zabawki. Schodów chronią bramki zabezpieczające. W łazience jest wanna, podest ułatwiający korzystanie z umywalki, nie zabraknie nawet nocnika. W kuchni stoi krzesełko do karmienia najmłodszych. Działka jest ogrodzona więc można po niej hasać cały dzień, tym bardziej, że w ogrodzie jest domek do zabaw, piaskownica i hamak.

Dla czworonożnych przyjaciół

Planujecie przyjazd z psem? Świetnie działka jest szczelnie ogrodzona, a na Waszego pupila będą czekały miski.

Leśne wyzwania

Komary i kleszcze jak to w lesie.
Zdarzają się sąsiedzi, działka znajduje się w kompleksie innych leśnych działek.
Woda z własnej studni, do celów higieniczno-sanitarnych,a na kawę i herbatę dostarczymy Wam wodę w baniaku.
Jak to na wsi, czasem znika prąd, zwłaszcza po burzy.
Woda pochodzi z własnej studni, więc w domu znajduje się hydrofor. Jest to urządzenie, które pobierając wodę ze studni wydaje szumiący dźwięk.

 Droga dojazdowa jest niutwardzona. 

Wi-Fi nie należy do najszybszych, a dodatkowo przez gęsty las zdarza się, że sygnał zanika.

Cennik

LICZBA osób

cena za jedną noc

  • 1 570 zł
  • 2 570 zł
  • 3 635 zł
  • 4 700 zł
  • 5 765 zł
  • 6 830 zł

Minimalny okres wynajmu wynosi 2 dni. Długie weekendy i święta 3 dni. Czerwiec, lipiec i sierpień w weekendy 4 dni.

W okresie od października do kwietnia (oprócz okresów świątecznych) możliwe jest wynajecie domku na jedną noc. W tygodniu do ceny standardowej należy dodać 25%. W weekendy (piątek, sobota) do ceny standardowej należy dodać 50%.

Długie weekendy i święta wyceniane są indywidulnie.
Dzieci do 2 lat gościmy bez dodatkowych opłat.
Za ewentualny pobyt zwierząt pobierana jest dodatkowa opłata (70 zł do dwóch dni, powyżej dwóch dni 140 zł za cały pobyt).
Pobyt dodatkowych osób ponad rezerwację jest możliwy po uprzednim uzgodnieniu w cenie 65 zł brutto za noc.

Rezerwacja

Wymagana jest wpłata 25% zadatku przy rezerwacji, nie jest on zwrotny. W razie odwołania przyjazdu do 14 dni przed pobytem można te środki wykorzystać na wyjazd w innym terminie.
Opłata całości najpóźniej dzień przed przyjazdem, w formie przelewu lub na miejscu gotówką.

Zasady

Doba hotelowa rozpoczyna się o 17:00, a kończy o 12:00 – prosimy dajcie nam znać o której planujecie przyjechać, będziemy na Was czekali.
W naszym obiekcie obowiązuje zakaz organizowania imprez i obowiązuje cisza nocna w godzinach 22:00-6:00. Przestrzegamy ciszy nocnej i po 22:00 z głośnymi rozmowami zapraszamy do środka.
Prosimy pamiętać o zwrotnej kaucji w wysokości 500 zł. Kaucja płatna jest gotówką na miejscu lub przelewem najpóźniej dzień przed zameldowaniem i podlega zwrotowi w całości pod warunkiem, że podczas pobytu w obiekcie nie zostały wyrządzone szkody. Kaucja zostanie zwrócona w dniu wymeldowania lub na to samo konto w ciągu 3 dni roboczych po dniu wymeldowania.
Środowisko nie jest nam obojętne, dlatego w obiekcie obowiązuje zasada segregacji śmieci. W przypadku niestosowania się do tej zasady obowiązuje opłata 50 zł.
Cena nie zawiera kosztów sprzątania 150 zł – jest to opłata nie nieobligatoryjna, możecie posprzątać sami. (posprzątanie powinno polegać na wyniesieniu śmieci, ustawieniu rzeczy na tym samym miejscu, umyciu naczyń).
Za pobyt wystawiamy paragon, więc jeśli potrzebna jest faktura poprosimy o informację i dane w trakcie składania rezerwacji.

Lokalizacja Masuria Warsaw Family

ZAPYTAJ O TERMIN